Brief Süreci

Brief Surecinde Ekibimiz işletmezizi ziyaret eder. İşletmenize dair fikirler edinilir. Bazı sorular sorarak Size en doğru video üretmek adına brief alınır. Tanıtmak istediğiniz ürün hizmet veya şirketinizi inceleyerek, seslenmek istediğiniz hedef kile videonun amacı , videoda kayda alınacak bölümler ile ilgili bilgi edinir.

Üretim Süreci

Alınan Brief ile işletmenize uygun strateji belirlenir ve senaryolaştırılarak onayınıza sunulur. Onaylanan senaryo ardından önceden belirlenmiş tarihte ekibimiz işletmenize gelerek senaryoya uygun olarak çekimleri gerçekleştirir.

Teslimat

Yapılan çekimler ardından, kurgu ekibimiz gereken selendirme ve kurgu işlemleri sonrasında videonun son halini onayınıza sunar. Onaylanan Video hem online ordamda hem de fiziksel olarak adresinize korgolanır.

 

Örnek Videolarımız

Hala tanıtım filminiz yoksa bir adım geridesiniz demektir!

Tanıtım filmi

 

Tanıtım filmi

Tanıtım filmi

Profesyonel Tanıtım filmi ve video çekimi, firmaların kendilerinin veya ürünlerinin tanıtımında, kullanılması gereken önemli bir sunum aşamasıdır. Tanıtım filmi çekimi film yapımı sırasında çekilen görüntüler, müzik ve seslendirmeleriyle birlikte montaj işlemleri yapılarak prodüksiyonu oluşturulur. Böylelikle seyreden kişinin göreme ve işitme duyularına aynı anda hitap ettiğinden dolayı, sunulan hizmetin veya ürünün kişiler tarafından daha da akılda kalınmasını sağlar. Bununla ürün tanıtım filmi, Otel tanıtım filmi, fabrika tanıtım filmi, Kurumsal Videoların hazırlanması ve diğer Tanıtım amaclı videoları İçerik prodüksiyon ve kurgu aşamaları ile birlikte sunmaktayız. Profesyonel hizmetin yanı sıra şirketimiz uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Sadece çekim aşaması değil çekim oncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.