Tanıtım Filmi Çekimi

Brief Süreci

Brief Surecinde Ekibimiz işletmezizi ziyaret eder. İşletmenize dair fikirler edinilir. Bazı sorular sorarak Size en doğru video üretmek adına brief alınır. Tanıtmak istediğiniz ürün hizmet veya şirketinizi inceleyerek, seslenmek istediğiniz hedef kile videonun amacı , videoda kayda alınacak bölümler ile ilgili bilgi edinir.

Üretim Süreci

Alınan Brief ile işletmenize uygun strateji belirlenir ve senaryolaştırılarak onayınıza sunulur. Onaylanan senaryo ardından önceden belirlenmiş tarihte ekibimiz işletmenize gelerek senaryoya uygun olarak çekimleri gerçekleştirir.

Teslimat

Yapılan çekimler ardından, kurgu ekibimiz gereken selendirme ve kurgu işlemleri sonrasında videonun son halini onayınıza sunar. Onaylanan Video hem online ordamda hem de fiziksel olarak adresinize korgolanır.

 

Tanıtım filmi

Profesyonel Tanıtım filmi ve video çekimi, firmaların kendilerinin veya ürünlerinin tanıtımında, kullanılması gereken önemli bir sunum aşamasıdır. Tanıtım filmi çekimi film yapımı sırasında çekilen görüntüler, müzik ve seslendirmeleriyle birlikte montaj işlemleri yapılarak prodüksiyonu oluşturulur. Böylelikle seyreden kişinin göreme ve işitme duyularına aynı anda hitap ettiğinden dolayı, sunulan hizmetin veya ürünün kişiler tarafından daha da akılda kalınmasını sağlar. Bununla ürün tanıtım filmi, Otel tanıtım filmi, fabrika tanıtım filmi, Kurumsal Videoların hazırlanması ve diğer Tanıtım amaclı videoları İçerik prodüksiyon ve kurgu aşamaları ile birlikte sunmaktayız. Profesyonel hizmetin yanı sıra şirketimiz uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Sadece çekim aşaması değil çekim oncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

Fabrika Tanıtım filmi

Bir çok Şirketin ve markaların zaman zaman fabrikalarının tanıtımına ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçlar fuar dönemi  veya yurt dışındaki müşterilere fabrikayı gösterme isteğinden ileri gelmektedir. Ayrıca farklı pazarlama amacları içinde fabrika tanıtım filmine ihtiyaç duyula biliniyor. Genel olarak ekibimiz bir çok ihtiyaca yönelik hizmet sunmaktadır. Firma isteklerini dinledikten sonra fabrikanın çekileceği bölümler, hangi bölümlerin veya makinaların daha detaylı çekimlerinin yapılması gerektiğini Planlayarak çekim günü belirlenir. Ajans olarak Fabrika çekimi zamanı fabrikanın temiz ve düzenli olması, çalışan ekibin üniformalarının Temiz olması ve diğer hususlara dikkat etmekteyiz. Bu detaylar Hazır videonun daha estetik olmasını yanı nihayetinde yapılan işin kalitesine etki etmektedir.

Ürün Tanıtım filmi

Ürün tanıtımları genelde 2 çeşit olur.

1. Kullanıcı hikayesi veya ürün ile alakalı her hangi bir fayda veya deneyim hikaye. Bu tarz videolarda öncelikle firmada brief alınır. Ürün Tanıtım filminin hedefinin ne olduğu, seslenmek istediği hedef kitle, ürünün veya hizmetin anlatılmasını veya öne çıkarılmasını istendiği fayda ve içerikler ve diğer bilgiler alınarak video senaryosu hazırlanır.

2. Ürün anlatım videoları daha çok ürünün özellikleri ve faydasını ön plana çıkarmakta. bu sayede kullanıcı kısa surede ürünün hangi özelliklerinin olduğu ve hangi faydalarının oldugunu öğrenmiş olacaktı. genelde bu tarz videolar çift kameralı stüdyo ortamında çekilmektedir.

Tanıtım filmi Fiyatları

Tanıtım filmi fiyatları Yapılacak video içeriğe göre değişe bilmektedir. Video fiyatı etkileyen bir çok neden vardır. Bunların başında Çekim yapılacak Ekipmanlar ve ekibin sayı. Bunun dışında ne kadar çekim yapılacağı (kaç saat, kaç gün) çok önemli. Ayrıca Yapılan çekimlerden kaç dakikalık Video hazırlanacağı ve videoların sayıda fiyata etki etmektedir.

Open chat
1
Merhaba.
Yardımcı olmamı ister misiniz ?