Videa, firmalar üzerine araştırmalar yapar, rakiplerinin ve hedef kitlelerini mercek altına alarak inceler. Senaryo yazımı, video üretimi ve video stratejileri konusunda çalışır.

Videa’nın sunduğu hizmetler,

  •         Araştırma ve Analiz
  •         Konsept Geliştirme
  •         Senaryo & Metin Hizmeti
  •         Proje Koordinasyonu ve Yönetimi
  •         Kamera & Işık
  •         Yönetmenlik Hizmeti

 

Neden Video Pazarlama?

“Content is the king” yani içerik kralsa artık kraldan daha büyük bir etken daha var pazarlamada. Bu da videodan başka bir şey değil. Çünkü 450 kelimeden oluşan bir yazıyı okumaktansa yüksek kaliteli bir video veya infografiğe göz atmak çok daha kısa vakit alıyor. Sizde firmanız için hazırlanın video pazarlama stratesiyle rakipleriniz arasından sıyrılın!

 

Video Stateji Neden Gereklidir?

Video markanıza değer katmak ve pazarlama stratejinizi beslemek için de önemlidir. B2B Demand Generation Benchmark Survey for 2012 araştırmasına göre video içeriği pazarlamacılar tarafından en çok tercih edilen ikinci içerik tipidir. Dolasıyla iyi kurgulanmış bir video strateji firmanızın marka değerini yükseltir ve satışlarınıza etki eder.

 

Video Pazarlama Farkı!

Video pazarlama, hedef kitlenizi yani müşterilerinizi en çok etkileyen pazarlama araçları arasında bulunuyor.  Mike Parkinson tarafından hazırlanan makaledeki verilere göre insan beyni görsel bilgileri yazılı metinden 60 bin kat daha hızlı işliyor.Video pazarlama, hedef kitlenizi yani müşterilerinizi en çok etkileyen pazarlama araçları arasında bulunuyor.  

Forrester Research araştırmasına göre, 1 dakikalık bir videoyu seyretmek 1.8 milyon kelime okumayla aynı etkiyi sağlıyor. Bu da 3600 web sayfasına denk geliyor.