[trx_title]Pakette Neler var ?[/trx_title]
  1. Tanıtım filmi
  2. Müşteri memnuniyet videoları (3 adet)
  3. Fayda/Bilgi videoları (5 adet)
  4. Fotoğraf çekimi
  5. Web sitesi Yapımı
  6. Seo Çalışması
[trx_title align=”center” font_size=”30px”]Güncel Fiyat İçin Arayın. 0850 885 12 15[/trx_title]
[trx_title]Tanıtım Filmi[/trx_title]

Doktor hakkında araştırma yapan bilgi almak isteyen kişiler için genel tanıtım videosu.

Video içeriği muayenehanenin verdiği hizmet, doktor sayısı, hangi hizmetlerin verildiği, Muayenehanenin özellikleri gibi bilgiler aktarılır. Bu bilgileri Muayenehane sahibi veya yetkili doktor tarafından aktarılır. Videoda bunun dışında çeşitli görüntüler alınmakta. Bekleme alanında bekleyen hastalar, Kayıt yaptıran hastalar, muayene sırasında ve işlem sırasında çekilen görüntüler ve diğer görüntüler. Ayrıca hemşirelerin ve doktorun hastayla ilgilenme ve konuşma görüntüleri. Bunun dışında muayenehane çocuk hastalara hizmet veriyorsa bunun vurgulanması. Daha zor işlemlerinde muayenehanede hizmet verilesi halinde de bu bilgilerin verilmesi ön görülmekte. Çekimler yapılmadan önce ön planlama yapılarak nelerin çekilip çekilmeyeceğine karar verilmektedir.

[trx_title]Müşteri Memnuniyet Videosu[/trx_title]

Müşteri memnuniyet videoları genelde hastaların forumlardan ve diğer sitelerden doktor hakkında okudukları bilgileri video halinde  verilmesidir.  Tedavi edilen 3 farklı kategoriden hasta ile röportaj yapılması planlanıyor. Örn. Çocuk ebeveyn ile, genç birisi, ve yaşlı protez takan birisi. Gibi. Bu videolar daha samımı bir etki vermekte, ve doktor seçimi konusunda karar verme surecinde etkili olmaktadır.

[trx_title]Fayda/bilgi videoları[/trx_title]

Bu videolar doktorun daha çok uzmanlık alanı olduğu ve o alanda hizmet verdiği 5 konuda 1.5-2.5 dakikalık videolar hazırlanacak. örn. Diş protezi konusunda dikkat edilmesi gereken konular, implant malzemesi seçerken nelere dikkat edilmesi lazım, Diş çürüme sebepleri, Tamamen ağrısız tedavi hakkında ve b.

Fayda Videolarının bir çok değer katmakta. Öncelikle web sitenize gelen  kişilerin belirli konuda yüksek derecede uzman olduğunuzu ve tecrübeli olduğunuz hakkında bilgileri daha muayenehanenize gelmeden fikir sahibi olacaklar. Ayrıca videolara eklenen belirli anahtar kelimeler ile Google da  bu konularda aramalarda üst sıralara çıkma ihtimaliniz var. Böylelikle bölgenizde bu tarz aramalar yapıp youtube üzerinden sizin videonuzu izlediklerinde bilgi almakla beraber , doktorumuzu tanımış  , konu hakkında uzmanlığını görmüş ve videoya ekleyeceğimiz özel linkler sayesinde doktorun web sitesine geçmiş olacaktır.

[trx_title]Fotoğraf çekimi[/trx_title]

Ekibimiz Muayenehanenizden çeşitli fotoğraflar alacaktır. Bu fotoğraflar web sitenizin hazırlandığında ve ilerde sosyal medya da kullanmanız üzere çekilecektir. Böylelikle web sayfanıza gelen kişilere stock fotoğraf yerine orijinal muayenehane ve doktor fotoğrafları koyduğumuzda daha samimi bir imaj verecektir.

[trx_title]Web Sitesi[/trx_title]

Ekibimiz sizler için Google onayladığı ve tercih ettiği altyapıda seo uyumlu web sitesi hazırlayacaktır. Diş doktorları için hazırlanmış çeşitli temalardan bir tanesini kullanarak size özgün web sitesi kurulacak. Bu web sitesi hazırladığımız videolar ve çektiğimiz fotoğraflarla daha özgün hale gelecektir.

Web sitemize Google analytics bağlayarak web sitenize gelen trafiği anlık, saatlik günlük aylık şekilde takıp ede bilir, gelen ziyaretçilerin demografik bilgilerini göre bilir ve hangi kaynaktan geldiklerini görebilirsiniz.

Domain Hediye

Hosting Hediye

[trx_title]Seo çalışması[/trx_title]

Öncelikle web sitesi yapım aşamasında iç seo yapılacaktır. Bu sayede adınızla aramalarda ve diğer anahtar kelime aramalarında Google talep ettiği kriterler sağlanarak kaliteli sayfa içeriği yapılmış olacaktır.   Bunun dışında bir çok araçlara bağlantı içerik hazırlanması ve backlink temini edilecek.

Google Business

Google Maps

Google Analytics

Google search console

Blog yazısı 4 adet

Back link 10 adet

Open chat
1
Merhaba.
Yardımcı olmamı ister misiniz ?