Hakkımızda

Vimark; ürün veya hizmetinizi görsel ve işitsel yolla açıklayan bir videoyu, internet üzerinden potansiyel müşterilere ulaştıran VİDEO PAZARLAMA AJANSI’dır.

Biliyoruz ki gelişen teknoloji ile birlikte internet, gün geçtikçe hızlanan hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır. Bu durumun giderek artacağı gerçeği göz önüne alındığında internet üzerinden yayınlanan videolar, müşteriyi daha hızlı ve etkili bir yolla markalara çekmektedir.

VİMARK olarak markanızı tanıtma, markanızın başarı oranını arttırma, hedef kitlenize ulaşılabilirlik oranınızı arttırma gibi markanız için bel kemiği olan etkenleri sizler için stratejik olarak gerçekleştiriyor.

Video marketing stratejisi, tanıtım filmleri, event videoları, müşteri hizmet videoları, fayda-uzman videoları ve case videoları alanlarında sizlere çözüm önerileri sunuyor ve bu önerileri hayata geçiriyoruz.

Videa, markalara özel stratejiler üreten beyin ve fikir ekibidir. Ekip olarak markanız üzerine araştırmalar yaparak, markanız için en uygun stratejiyi geliştirir. Amacınıza yönelik olarak senaryo yazımı, video üretimi ve video stratejileri üzerinde çalışır. Videa’nın amacı firmanızı, belirlediğiniz hedefe ulaştırmaktır.

Vicreate; metin yazarı, senarist, grafik tasarım ve sanatsal üretimle ilgili kişilerin yer aldığı birimdir. Videa’nın ürettiği fikirleri, senaryolaştırarak çekim aşamasına hazır hale getirir. Yapılan çalışmaları sunuma döker ve çekimden önce aklınızda oluşabilecek soru işaretlerine cevap verir.

Visound, Vimark’ın seslendirme projelerini hayata geçiren birimdir. Videa ve Vicreate’in çalışmaları doğrultusunda oluşturulacak olan video en uygun ses ve müzikleri temin eder. Kendi bünyesinde var olan ses stüdyosu sayesinde dublaj ve müzikle ilgili işleri hızlı bir şekilde hazırlayarak Viplay ekibine katkıda bulunur.

Viplay; yönetmen, kurgucu ve teknik ekibin yer aldığı üretim bölümüdür. Videa’nın hazırlamış olduğu stratejilerden yola çıkarak Vicreate ve Visound ile iş birliği yapar. Video çekimini, marka stratejinizin hedefini on ikiden vurması için birbirinden farklı ve işlevsel teknikler kullanarak gerçekleştirir. Çekimlerden sonra videonun montajını yaparak sosyal mecralarda yayınlanmaya hazır hale getirir.

Vipartners, diğer hizmet sektörü firmalarıyla “partner sistemi” ile çalışır. Firma müşterilerine işlerine yönelik video çözümleri sunar. Firma müşterilerine sunulan video hizmetleri, Vimark üzerinden faturalandırılır ve “partners programı”na katılan firmalara fatura üzerinden önceden belirlenmiş ortaklık payı ödenir.

Vidigital, Google ile birlikte çalışan analiz ekibidir. Google Adwords, Youtube gibi internet üzerinden reklam yapan platformların yönetimini yapar. Firmaların gerek video gerekse diğer digital işleriyle alakalı uygulamaları yönetir ve bu uygulamaların takibini gerçekleştirir.

   

  Mutlu Müşteriler

  ''Projelerimizin tanıtılması ve video çekimi hususunda bize ciddi manada katkı sağladılar. Profesyonel bir destek sağladılar, Vimark'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.''

  Hüseyn Çömlek,Kağıthane Hal Eğitim Müdürü

  "Vimark ekibi firmamıza gelerek ne yapılması gerektiği ile alakalı bilgi verdiler. Daha sonrasında çekim ekibi  klinigimize geldi ve çekimlerimizi tamamladık. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Vimark."

  Engin SönmezSaç Ekimi Koordinatörü