Neden Event Videosuna İhtiyacımız Var ?

Bu soruya 2015 senesinden bu yana çalıştığımız ”Zeo Agency” kurucusu Yiğit Konur’dan düysak daha iyi olur. Daha detayli Event Çekimi hızmetlerimiz için aşağıdakı bölümlerden cevap bula bilirsiniz.

Peki Ne Tarz Event / Etkinlik Videosu Çekiyoruz ?

Event Clip

Yapacağınız etkinliğinizi kısa, öz ve yaratıcı bir Video'ya dönüştürmek istiyorsanız ''Event Clip'' tam size göre. Vimark olarak etkinliğinizi özel ekipmanlar kullanarak, farklı acılardan kesitler alarak etkileyici bir kurgu ile size sunmaktayız. Event Çekimi Size Etkinlik sonrası nasıl bir etkinlik gercekleştirdiğinize dair özet, aynı zamanda bir sonraki etkinliklerinize de tanıtım olarak kullana bilirsiniz.

Event Full

Event Full çekimi etkinliğinin Baştan sona kesintisiz çekimlerinin yapılmasını isteyen müşterilerimiz için idealdir. Sahnede veya etkinlik alanında olanları kayıt altına almaktayız. Bu pakette Tek ve çift Kamera seçeneği ile beraber çoklu kamera çekim sistemi de mevcut. Çoklu kamera çekim ile tüm kameralar tek reji konsoluna bağlanarak anında resim seçme özelliğine sahip. Reji Sistemi ile etkinlik sırasında barkovizyon , Led ekran ve internet üzerinden canlı yayın yapa biliriz.Çoklu kamera (reji) Sisteminde 2 + 1 (2 kamera + jimmy jib kamera ) den 7 + 1 (7 kamera + jimmy jib kamera ) kadar seçenek mevcut.etkinlik salonu ve katılımcı sayına göre Jimmy jib sayısını + 2 olarakta yükseltile bilir.
Event B
1499 tl + kdv
1-2 dak. hazır video
1-3 saat çekim
Full Hd Kamera
Cine Lens Seti
Slider
Kurgu&Montaj
Event A
1990 tl + kdv
2-3,5 dak.hazır video
8 saate kadar saat çekim
Full Hd Kamera
Cine Lens Seti
Slider
Kurgu&montaj
Tek Kamera
1500 tl + kdv
Kamera
Kameraman
kurgu
 
 
 
 
Reji 2+1
5500 tl + kdv
Resim masası
2 sabit kamera
1 Jimmy jib Kamera
2 kameraman
1 Jimmy op.
Resim Seçici
Kurgu
Reji 3+1
7000 tl + kdv
Resim masası
3 sabit kamera
1 Jimmy jib Kamera
3 kameraman
1 Jimmy op.
Resim Seçici
Kurgu
Reji 4+1
8500 tl + kdv
Resim masası
4 sabit kamera
1 Jimmy jib Kamera
4 kameraman
1 Jimmy op.
Resim Seçici
Kurgu

NOT: Fiyatlara 8 Saat iş suresi (Çekim mekanınagiriş ve cıkış saatleri dahil olmakla montaj ve demontaj ) ve 5 Saat Çekim suresi (Kayıt süresi) dahildir.

Open chat
1
Merhaba.
Yardımcı olmamı ister misiniz ?